Domácí potřeby Zlín - služby

Parkování zdarma!

Nově 30 minut stání zdarma v celém úseku ulice Bartošova i ulice Soudní!

Pokud by vám 30 minut na nákup u nás nestačilo, nebo bylo na přilehlých ulicích obsano, bezplatné parkovací místa jsou pro vás připraveny ve dvoře za prodejnou Domácí potřeby Krčmář.

Můžete je využít kdyliv k nám přijedete nakoupit.

 

Výměna bombiček

Dlouhodobě nabízíme výměnu i prodej bombiček Sifos - šlěhačkové, sifonové.
Výměnu bombičky Sodastream, Limobar - tyto bombičky měníme náplní od společnosti Limobar, která je kompatibilní s oběma přístroji.
Její výměna stojí 199,- Kč.

 

Recyklace Brita Maxtra

K prodeji filtrační konvice Brita a filtrů Brita nabízíme ve Zlíně exkluzivní službu recyklace. Za každý vrácený filtr Brita Maxtra získáte slevu 25,- Kč, kterou vám odečteme při nákupu nového filtru Brita Maxtra. 4 recyklované filtry tedy znamenají příjemnou úsporu 100,- Kč.
*Jeden vrácený filtr lze uplatnit k jednomu nově zakoupenému filtru.

 

Platba kartou

Akceptujeme všechny běžné druhy platebních karet. Samozřejmostí je možnost platit bezkontaktně. Částka pro platbu kartou není nijak omezena.

 

Zaslání zboží

Potřebujete těžší nebo rozměrnější zboží? Nejste ze Zlína, ale chtěli byste u nás nakoupit? Vybrali jste si na prodejně zboží, a nemáte jej jak dopravit domů? Zboží vám doručíme přepravní službou na vámi zvolenou adresu. Pro všechny nákupy nad 1.500,- je služba zdarma, jinak účtujeme za přepravné a balné 99,-